Inowłódz 97-215, ul. Tuwima 17
Apartamenty Rycerskie
Pokoje dwu i cztero osobowe typu "Studio"
Zobacz Apartamenty
Sala biesiadna i konferencyjna
Spotkania i konferencje
dobre miejsce na rozmowy i świętowanie
Poznaj ofertę
Turystyka i atrakcje
Odpoczynek w pięknej okolicy
Zobacz atrakcje

Idealna do relaksu

Miejsce dla aktywnych, okolica z pięknymi widoki. W samym sercu Inowłodza, z bezpośrednim dostępem do atrakcji turystycznych, jakie oferuje miejscowość. Fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu i obcowania z przyrodą Doliny Pilicy.

Luksusowe pokoje

Pokoje nowe, minimalistyczne, klimatyczne i wygodnie urządzone.
Z każdego pokoju bezpośrednie wyjście na zielony skwer.

Smaczna kuchnia

Ci, którzy uwielbiają polską kuchnię, w okolicznych restauracjach odnajdą niezapomniane smaki.

Apartamenty

Do dyspozycji Gości oddajemy pięć nowo oddanych, przestronne pokoje o podwyższonym standardzie. Nawiązując do bogatej historii średniowiecznego Inowłodza nasze pokoje mają swoich patronów z którymi związana jest średniowieczna historia Inowłodza.
Sypialnia

Pokój-studio 4 os. – patronuje Bolesław Krzywousty

Sypialnia i Aneks kuchenny

Pokój-studio 4 os. – patronuje Władyslaw Łokietek

Pokój 2 os. - widok na aneks kuchenny

Pokój nr 3 – patronuje Bona Sforza

Aneks kuchenny

Pokój 2 os. – patronuje Kazimierz Szczodry zwany Śmiałym

Sypialnia

Pokój nr 5 – patronuje Władysław Herman i Judyta

Rezerwacja i ceny

Informacje dotyczące cen i rezerwacji można uzyskać pod numerami telefonów:
+48 575 030 045
+48 665 306 182.

Wyposażenie i udogodnienia


Aneks kuchenny


Łazienka z prysznicem


TV LCD


Wi-Fi


Dodatkowe łóżko

na życzenie klienta możliwość dostawienia dostawki


dla niepełnosprawnych


Zielony skwer

każdy z pokoi ma bezpośredni dostęp do zielonego skweru, na którym jest możliwość grillowania oraz biesiadowania


Zwierzęta

mile widziane rodziny z ukochanymi czworonogami


Parking

Miejsce parkingowe w cenie


ognisko i grill


Wypożyczalnia rowerów


Spływy kajakowe

Apartamenty Rycerskie

Dlaczego warto u nas spędzić czas?

Kamienica o ciekawej historii, a z dniem dzisiejszym z nowo-przygotowanymi pokojami dwuosobowymi oraz czteroosobowymi typu „studio”.

Oferujemy nowe miejsca noclegowe w bardzo klimatycznej i stanowiącej perłę kultury średniowiecznej czasów piastowskich województwa łódzkiego miejscowości Inowłódz.

Dla gości dostępne są pokoje z łazienkami, aneksami kuchennymi, TV-LED oraz dostępem do Wi-Fi. Każdy z pokoi opisany jest patronem, który zapisał się w historii średniowiecznego rozkwitu Inowłodza.

Obiekt wyposażony jest w szereg udogodnień sprzyjających wypoczynkowi i rekreacji. Oferujemy osobom indywidualnym jak i grupom zorganizowanym miejsca do grillowania, biesiadowania, przygotowujemy ogniska jak i imprezy integracyjne. Dużym atutem naszej lokalizacji jest dostęp bezpośredni do rzeki Pilicy oraz miejscowej części rekreacyjnej Inowłodza.

Wykorzystując walory okolicznej przyrody gdzie lasy harmonijnie przeplatają się z opływającą je rzeką, zapraszamy do korzystania z naszych usług rekreacyjnych. Tutaj wspólnie z zaprzyjaźnioną przystanią organizujemy spływy kajakowe pozostawiające mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Do Państwa dyspozycji są nowoczesne kajaki polietylenowe dwuosobowe, jak i kajaki jednoosobowe i trzyosobowe. Przystań posiada osprzęt najwyższej jakości.

Otaczający nas krajobraz z rzeką, wszechobecnymi lasami, zachęca również do uprawiania turystyki rowerowej. Wychodząc, więc na przeciw oczekiwaniom osób mniej przygotowanych, oferujemy wypożyczalnię rowerów z zadbanym sprzętem dla różnych grup wiekowych.

Zwiedzanie kościoła św. Idziego, zamek Kazimierza Wielkiego, atrakcje militarne regionu, przyroda połączona z rekreacją to wszystko sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Tych gości, dla których zawsze cennym doświadczeniem jest zebranie informacji o zabytkach czy też miejscach w których są po raz pierwszy, zapraszamy na wycieczki z lokalnym „Mnichem” Markiem, który niczym kustosz  oprowadzi po ciekawych miejscach i podzieli się swoja wiedzą oraz umili czas wesołymi anegdotami.

To jest dokładnie to miejsce, gdzie powinno się przyjechać całymi rodzinami nie tylko we dwoje. Okolice zdominowane przez lasy i rzekę Pilicę, noclegi, miejsca do biesiadowania, spływy kajakowe, trasy
rowerowe, lasy pełne grzybów to wszystko sprawi, że będziecie państwo zachwyceni okolicą i przyjaznym klimatem naszych apartamentów.

Apartamenty Rycerskie w Inowłodzu czekają.

Atrakcje

Spływy kajakowe
Wyprawy rowerowe
Ognisko
Boiska sportowe
Basen kryty
Jazda konna

Zabytki

Kościółek św. Idziego
Zamek Kazimierzowski
Dawna Synagoga
Kościół św. Michała
Cmentarz wojenny z I wojny światowej

Okolica

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Beneficjent: P.P.H.U. LUGAR Mariusz Kowalski ul. Juliana Tuwima 17, 97-215 Inowłódz

Nazwa Projektu: „Rozwój działalności poprzez dywersyfikację działalności w kierunku usług turystycznych eksponujących walory tradycyjne regionu”

mająca na celu wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność poprzez rozwój działalności gospodarczej na terenie wiejskim poprzez stworzenie bazy noclegowej pod wynajem dla zróżnicowanego klienta oraz stworzenie nowych miejsc pracy” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość operacji: 528.269,33 PLN
Wartość Funduszy Europejskich: 249.900 PLN